Fordított nap

2024-ben az április elseje szünetre esett, így a fordított napunk a szünet után valósult meg. Pályázattal jelentkeztek a nyolcadikos tanulók a különböző munkakörökre, ahol bemutatták a programjukat, ezek alapján lehetett szavazni. A 8. b-ből Rózsa Petra nyerte el az igazgatói állást. Helyettesei Macsek Éva és Szabo Boglárka voltak. Ezen a napon, csak 20 perces tanórákat tartottunk, majd minden osztály részt vett a kézműves foglalkozáson, Kazinczy kvízen, szabadulószoba játékban, valamint Just dancen, és foci is színesítette a programot. Az alsósoknak is készültek programokkal a nyolcadikosok. Reggel alkothattak, majd QR kódok segítségével játékos feladatokat oldottak meg. A nap folyamán ők is táncolhattak, sportolhattak. Idén is megállapították diákjaink, hogy fárasztó a pedagógus pálya, és kimerülten adták vissza az iskola kulcsát Purczel Rita igazgatónak.

Forditott-nap-3