Gyűjtjük, hogy segíthessünk!

A műanyag flakonok kupakjai a szemetesbe kerülnének, de lehet segítő szándékkal gyűjteni is azokat. Erre a célra kaptuk az OBO cégtől az iskolánk udvarán díszelgő, dekoratív fém szívet, melyért ezúton is hálás köszönetemet fejezem ki Nagy Andrásnak, az OBO munkatársának, hogy segített megvalósítani a már régóta dédelgetett álmunkat. A gyerekek szívvel – lélekkel hozzák a sok kupakot és örömmel öntik bele a szívecskébe. Tudják, hogy két, nagyon beteg kislány gyógykezelésére fordítódik majd az az összeg, amit a kupakokért cserébe kap a család. Kérem a kedves szülőket és Bugyi lakosságát, hogy támogassák e nemes célt, és az iskolánkban, illetve a központi óvodában elhelyezett gyűjtőkbe küldjék be az erre szánt kupakokat.

„Ne dobd ki, dobd bele” – segítsünk együtt!

Köszönettel: Törtei Noémi